Apie mus

UAB “KOSMIRA” įkurta 2000 metais. Įkurta kaip Rusijos kosmetikos kompanijos “Mirra – Liuks” platintoja Šiauliuose. Šios kompanijos produkcija pasirinkta, nes “Mirra” apima ne tik kosmetika, bet ir įvairios paskirties priemones, kurių pagrindinis tikslas užkirsti kelią ligoms, gerinti bendrą organizmo savijautą, gerinti psichologinę bei fizinę žmogaus būseną.
2002 metais bendrovė tapo austrų kompanijos “Trend” platintoja Šiauliuose. Tai aukštos kokybės produktai, naujausių technologijos įdiegimų gamyboje rezultatai. Taigi “Trend” valymo priemonės palengvina mūsų buitį. Jų dėka be chemijos ir didelių pastangų, tik su vandenio pagalba mes išvalysime visus namus.
2009 metais bendrovė tapo japonų kompanijos “Kenrico” platintoja. Japonų farmacinės kompanijos “Kenrico” detoksiniai pleistrai pagaminti iš 100% natūralių medžiagų, kurių pagrindą sudaro japoniško ąžuolo, bambuko actas bei turmalinas, skirti natūraliai organizmo detoksikacijai ir sveikatos gerinimui.
Kaip galima pastebėti bendrovės veiklos kryptis – kokybiška, inovacinė produkcija – sveikatai, grožiui, gyvenimo kokybės gerinimui.
“KOSMIROS” tikslas patenkinti išrankiausių pirkėjų reikalavimus!